Garmin eTrex H

Cena produktu Garmin eTrex H není známa.

 

Popis produktu Garmin eTrex H: Navigace Garmin eTrex H, outdoor - Garmin eTrex H vychází z úspěšného modelu eTrex, který byl vylepšen o vysoce citlivý GPS přijímač. Jedná se o ruční GPS přístroj kapesní velikosti. Přístroj je v... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Garmin eTrex H - popis

nahoru

Navigace Garmin eTrex H, outdoor - Garmin eTrex H vychází z úspěšného modelu eTrex, který byl vylepšen o vysoce citlivý GPS přijímač. Jedná se o ruční GPS přístroj kapesní velikosti. Přístroj je vhodný k použití pro horolezectví, turistiku, na loď či na kolo. eTrex H zachovává minimální rozměry při zachování napájení ze 2 tužkových baterií. Celé ovládání je řešeno pomocí pěti tlačítek po stranách přístroje a je velice snadné. - eTrex H je jednoduchý, dvanáctikanálový GPS, který zvládá všechny základní funkce běžné GPSky, jako je: zaměření pozice, možnost uložení bodů v terénu, možnost zadání bodu o známých souřadnicích do paměti, navigace na zvolený bod nebo po trase, ukládání prošlé trasy a možnost zpětné navigace, ukazatel číselných hodnot rychlosti, prošlé trasy, max., min. a okamžité rychlosti, výšky a pod. - eTrex H je nemapový přijímač, ve kterém si mapu budujete sami pomocí uložených bodů a prošlých tras. - Přístroj má odolnost pro použití v extrémních podmínkách a odolnost na ponoření do vody - 1m hloubka po dobu 30 minut (norma IEC 60529 IPX7). Není však zajištěna vodotěsnost prostoru baterií, kam se může dostat voda. Klady modelu GPS eTrex H: - vysoká citlivost GPS přijímače - minimální velikost - nízká cena - jednoduché funkce, jednoduché ovládání - základní funkce stejné jako u jiných GPS přijímačů - při uložení bodu nebo prošlé trasy se do záznamu ukládá hodnota GPS výšky - výdrž baterií až 17 hodin (2 AA baterie) - možnost propojení s PC Zápory modelu eTrex H: - horší rozlišení displeje oproti eTrex Venture, eTrex Legend - není možné připojit externí anténu - chybí kurzorová klávesa pro "listování" mapou - základní funkce stejné jako u jiných GPS přijímačů Vlastnosti modelu eTrex H: - Přesnost určení polohy: 7-10 m nebo méně při normálním režimu GPS - Rozměry přístroje: 51 x 111 x 30 mm - Displej: 54 x 27 mm, rozlišení 64 x 128 pixelů, 4 úrovně šedi, možnost podsvícení displeje - Hmotnost: 150g včetně baterií - Životnost baterií: výdrž až 17 hodin při použití dvou AA alkalických baterií - Vodotěsnost: dle normy IEC 60529 IPX7 (oddolnost proti vodě při ponoření do hloubky 1 metru po dobu 30 minut) - Body a naplánované trasy: 500 bodů s ikonou, názvem a popisem, 1 naplánovaná trasa, která může mít až 50 lomových bodů - Záznam trasy: kapacita aktivní paměti na 2000 záznamů, s možností zapnutí/vypnutí záznamu a nastavení intervalu záznamu - K dispozici je 13 evropských jazyků pro ovládání včetně češtiny - Vestavěná anténa PATCH (pásková) - Teplotní rozsah -15 až +70°C - Rozhraní RS 232, datový/napájecí konektor hranatý Garmin 4 pin - Externí napájení 3 V stejnosměrné (napájecí kabel do auta se stabilizátorem)

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin eTrex H užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější GPS mapy.

Nejlevnější Garmin eTrex H akční ceny - Levné Garmin eTrex H

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin eTrex H stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin eTrex H najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS navigace outdoor.