Geosat 2C

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Geosat 2C není známa.

 

Popis produktu Geosat 2C: Popis Geosat2C Verze 2.5 Compact GeoSat2C je nejlehčí (300 g) a nejmenší (140x100x22 mm) navigace řady Geosat s 12,70 cm (5,0”) LCD displejem, nicméně větší než většina ostatních přenosných naviga... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Geosat 2C - popis

nahoru

Popis Geosat2C Verze 2.5 Compact GeoSat2C je nejlehčí (300 g) a nejmenší (140x100x22 mm) navigace řady Geosat s 12,70 cm (5,0”) LCD displejem, nicméně větší než většina ostatních přenosných navigací na trhu. Veliký displej s rozlišením 320x240 bodů, který je čitelný i na slunci, umožňuje zřetelně zobrazit každý i nejmenší detaily. Geosat2C je vybaven jednou řadou snadno použitelných multifunkčních tlačítek. GeoSat2C je extrémně rychlý při počítání a přepočítávání trasy (díky procesoru ARM9 ...pracujícímu na frekvenci 200 Mhz a díky pokročilé technologii pro kompresi dat, které trvá přibližně 4 sekundy). Geosat2 Compact je kompaktní i svojí cenou. Na 256 MB paměťové SD kartě (Secure Digital) je již nainstalována mapa České republiky a Polska, mimo to balení obsahuje 2 CD ROM disky s European TeleAtlas High coverage cartography (mapy Evropy, vše již v základní ceně - od Portugalska po Polsko, Česko, Rakousko a Itálii + Řecko). Neplatí se žádné jiné poplatky za roční používání. Srozumitelné a včasné hlasové pokyny poskytují během cesty nápovědu pro navádění nejlepší trasou. Hlasové instrukce je možno přizpůsobit (můžete zvolit mezi podrobným, zjednodušeným a manuálním režimem). Díky extrémně detailním mapám můžete nalézt nejmenší města a nejmenší důležité silnice. S GeoSat2C se vaše cestování stane příjemnějším, protože pokud kliknete na Body zájmu (Points of Interest), můžete nalézt všechny hotely, restaurace, železniční zastávky, pošty, nemocnice, parkoviště a ostatní místa zábavy na vaší cestě a můžete je zobrazit na vaší mapě. V celé Evropě je k dispozici 1 500 000 POI (Bodů zájmu)! Toto zařízení umožňuje vytvořit a uložit 1 000 uživatelských bodů (místa, která obvykle navštěvujete) nazývaných Značky, snadno zobrazitelné a editovatelné, použitelné jako start nebo cíl vaší cesty. Pro každou Značku můžete zvolit název, ikonu a krátký popis.

Výrobce GEOSAT

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Geosat 2C užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější GPS mapy.

Nejlevnější Geosat 2C akční ceny - Levné Geosat 2C

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Geosat 2C stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Geosat 2C najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS navigace outdoor.