Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Turistické GPS navigace > GPS navigace outdoor >

GARMIN Approach G5 Lifetime

GARMIN Approach G5 Lifetime

Cena produktu GARMIN Approach G5 Lifetime není známa.

 

Popis produktu GARMIN Approach G5 Lifetime: Praktický doplněk pro všechny vášnivé milovníky golfu uvedla na trh společnost Garmin. Jedná se o golfovou navigaci, která obsahuje mapy 7800 evropských hřišť (v červenci 2012 – 78 českých hřišť).... > více informací


GARMIN Approach G5 Lifetime - popis

nahoru

Praktický doplněk pro všechny vášnivé milovníky golfu uvedla na trh společnost Garmin. Jedná se o golfovou navigaci, která obsahuje mapy 7800 evropských hřišť (v červenci 2012 – 78 českých hřišť). Aktualizace těchto dat je bezplatná a dostupná 4x za rok. K aktualizaci je třeba propojit navigaci s počítačem (PC nebo Mac). Hřiště je možné aktualizovat na tomto odkazu: http://www8.garmin.com/support/courseview_updater.html . GARMIN Approach G5 Lifetime je opatřena velkým dotykovým a barevným displejem s úhlopříčkou 3“, odpovídající velikosti 3,8 x 6,3 cm. Tento displej disponuje kvalitním rozlišením 240 x 400 bodů, aby byl obraz co nejvíce čitelný. Na displeji je možné zobrazit přesnou vzdálenost z jakéhokoliv místa k začátku, středu a konci greenu. Zobrazují se zde i překážky na hřišti (stromy, bunkry, vodní překážky a další). Vysoce přesný GPS snímač je schopen zaznamenat pohyb a vyhodnocovat pozici hráče i v místech s omezeným výhledem na oblohu. Přístroj dokáže měřit délku jednotlivých ran, délku přihrávky a následné rány na green posunem cíle na displeji, manuálně nastavit pozici vlajky, celkový přehled vlajek. Použít je možné i digitální skórkartu až pro 4 hráče současně. Rozměry přístroje jsou 58 x 114 x 35 mm a jeho hmotnost je pouze 193g. Možnost použití za jakéhokoliv počasí umožňuje kvalitně zpracované tělo přístroje, odolné proti vodě a vibracím. O jeho napájení se stará dvojice tužkových baterií typu AA, které dosahují životnosti až 15hodin. Baterie po jejich vybití je možné vyměnit za provozu bez ztráty dat v paměti. Propojení s počítačem jak již bylo uvedeno, probíhá prostřednictvím USB portu. V balení se nachází praktický držák s karabinkou pro snadné přenášení navigace.

Výrobce Garmin
Typ
Informace o parametru Typ
Navigace
Displej
Informace o parametru Displej
Barevný
Doba výdrže
Informace o parametru Doba výdrže
15 h
Napájení
Informace o parametru Napájení
AA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GARMIN Approach G5 Lifetime užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější GPS mapy.

Nejlevnější GARMIN Approach G5 Lifetime akční ceny - Levné GARMIN Approach G5 Lifetime

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GARMIN Approach G5 Lifetime stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GARMIN Approach G5 Lifetime najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS navigace outdoor.