Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Turistické GPS navigace > GPS navigace outdoor >

Garmin Approach G6 Lifetime

Garmin Approach G6 Lifetime

Cena produktu Garmin Approach G6 Lifetime není známa.

 

Popis produktu Garmin Approach G6 Lifetime: Praktický doplněk pro všechny vášnivé milovníky golfu uvedla na trh společnost Garmin. Jedná se o kapesní, golfovou navigaci, která obsahuje mapy 28 000 světových hřišť (v červenci 2012 – 78 český... > více informací


Garmin Approach G6 Lifetime - popis

nahoru

Praktický doplněk pro všechny vášnivé milovníky golfu uvedla na trh společnost Garmin. Jedná se o kapesní, golfovou navigaci, která obsahuje mapy 28 000 světových hřišť (v červenci 2012 – 78 českých hřišť). Takto vysoké číslo aktuálně pokrývá 95% všech golfových hřišť. Aktualizace těchto dat je bezplatná a dostupná 4x za rok. K aktualizaci je třeba propojit navigaci s počítačem (PC nebo Mac). Hřiště je možné aktualizovat na tomto odkazu: http://www8.garmin.com/support/courseview_updater.html . GARMIN Approach G6 Lifetime je opatřena velkým dotykovým a barevným displejem s úhlopříčkou 2,6“, odpovídající velikosti 3,6 x 5,5 cm. Tento displej disponuje kvalitním rozlišením 160 x 240 bodů, aby byl obraz co nejvíce čitelný. Na displeji je možné zobrazit přesnou vzdálenost z jakéhokoliv místa k začátku, středu a konci greenu. Zobrazují se zde i překážky na hřišti (stromy, bunkry, vodní překážky a další). Vysoce přesný GPS snímač je schopen zaznamenat pohyb a vyhodnocovat pozici hráče i v místech s omezeným výhledem na oblohu. Přístroj dokáže měřit délku jednotlivých ran, délku přihrávky a následné rány na green posunem cíle na displeji, manuálně nastavit pozici vlajky, celkový přehled vlajek. Použít je možné i digitální skórkartu až pro 4 hráče současně. Novinkou u tohoto typu je statistika hry zobrazující zasahování fervejí, počet greenů v regulaci, počet puttů na kolo, průměrná vzdálenost dosahovaná jednotlivými holemi. Rozměry přístroje jsou 54 x 93 x 19 mm a jeho hmotnost je pouze 95,6g. Možnost použití za jakéhokoliv počasí umožňuje kvalitně zpracované tělo přístroje, odolné proti vodě a vibracím. O jeho napájení se stará zabudovaný, nabíjecí Li-ion akumulátor, který dosahují životnosti až 15hodin. Nabíjení baterie je zajištěné přes miniUSB kabel a nabíječka do elektrické sítě je součástí balení. Propojení s počítačem jak již bylo uvedeno, probíhá prostřednictvím USB portu. V balení se nachází praktický držák s karabinkou pro snadné přenášení navigace.

Výrobce Garmin
Typ
Informace o parametru Typ
Navigace
Napájení
Informace o parametru Napájení
Akumulátor
Doba výdrže
Informace o parametru Doba výdrže
15 h
Displej
Informace o parametru Displej
Barevný

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Approach G6 Lifetime užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější GPS mapy.

Nejlevnější Garmin Approach G6 Lifetime akční ceny - Levné Garmin Approach G6 Lifetime

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Approach G6 Lifetime stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Approach G6 Lifetime najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS navigace outdoor.