Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Turistické GPS navigace > GPS navigace outdoor >

Garmin Approach G7 Lifetime

Garmin Approach G7 Lifetime

Cena produktu Garmin Approach G7 Lifetime není známa.

 

Popis produktu Garmin Approach G7 Lifetime: Dobře vybavená golfová navigace. Mapy 95% všech golfových hřišť * 2,6" dotykový displej * Vysocecitlivý GPS * 38 000 hřišť s bezplatnou aktualizací * Skóre karta pro 4 hráče * Odolnost... > více informací


Garmin Approach G7 Lifetime - popis

nahoru

Dobře vybavená golfová navigace. Mapy 95% všech golfových hřišť

* 2,6" dotykový displej
* Vysocecitlivý GPS
* 38 000 hřišť s bezplatnou aktualizací
* Skóre karta pro 4 hráče
* Odolnost proti vodě
* Výdrž až 17 hodin
* Bluetooth (smart funkce)

Předehrané mapy hřišť

Přístroj Garmin Approach G7 v paměti obsahuje databázi více než 38 000 hřišť celého světa včetně ČR. Databáze je pravidelně (4x ročně) a bezplatně aktualizována, takže vás nečekají žádné další poplatky nebo výdaje za provoz nebo využívání přístroje.

Bluetooth SMART

Přístroj Approach G7 bezdrátově spojíte s iPhone S4 nebo vyššími modely, poté se vám na displeji navigace zobrazí veškeré příchozí hovory, sms i emaily, včetně identifikace volajícího nebo odesílatele. Telefon tak můžete klidně nechat v bezpečí bagu, a přesto být stále ve spojení.

Elegantní a jednoduchý na ovládání

Approach G7 se může pochlubit přehledným 2,6“ dotykovým displejem. Již standardem golfových GPS navigací Garmin jsou elegantní design s důrazem na ergonomii, nízká hmotnost a kompaktní rozměry. Barevný, dotykový displej je dobře ovladatelný i v rukavicích, dvě klasická tlačítka zajišťují pohodlné ovládání bez nutnosti zbytečných prodlev.

Změna pozice vlajky

Navigace nabízí přesnější měření vzdálenosti z vaší pozice k začátku, středu a konci greenu zohledňující profil terénu (funkce PLAYLIKES Distance). Approach G7 zobrazuje také délku k ostatním objektům na golfovém hřišti (překážky, Layup, Dogleg a další). Po stisku tlačítka Green znázorní detail jamkoviště, na kterém je možné přesunout pozici vlajky a zobrazit zbývající vzdálenost přímo k jamce.

Délku rány změříte stiskem tlačítka

Zjistit přesnou délku vašeho odpalu nebo jakékoliv rány na hřišti je nyní hračka. Approach G7 má k dispozici speciální funkci pro měření délky ran na hřišti. Dosažené délky je možné zaznamenat k jednotlivým holím a statistiku uložit.

Plánujte si hru

Díky obloukům vyznačeným na mapě ve vzdálenosti 100, 150, 200 a 250 metrů od jamky vám bude na správné rozhodnutí stačit jeden pohled. Dotykové zaměřování cíle vám umožňuje dotykem kteréhokoliv místa na displeji zjistit přesnou vzdálenost do zvoleného místa i zbývající vzdálenost z tohoto místa k vlajce.

Golf celý víkend za každého počasí

Díky dlouhé provozní výdrži v délce až 17 hodin můžete hrát celý víkend bez obavy z vybití. Voděodolnost IPX7 vám navíc umožní hrát bez ohledu na počasí.

Analyzujte svou hru

Již v průběhu kola můžete prohlížet informace o počtu puttů, délce úderů, statistiku zasahování fervejí vpravo nebo vlevo, počtu greenů v regulaci, době hry a ušlé vzdálenosti.

Statistika vzdáleností

Approach G7 vám umožňuje vést statistiku vzdáleností, které dosahujete jednotlivými holemi. Kromě toho můžete jednotlivým holím přidělit i vlastní jména, od Mashie po Niblick.

Zaznamenávejte si skóre

Digitální skóre karta umožňuje zaznamenávat skóre až čtyř hráčů současně. Veďte si přehledný záznam skóre, které si později prostřednictvím počítače (Garmin Connect) můžete vytisknout. Můžete zapisovat skóre pro hru na rány, systém Stableford, Skins Game i při hře na jamky.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Approach G7 Lifetime užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější GPS mapy.

Nejlevnější Garmin Approach G7 Lifetime akční ceny - Levné Garmin Approach G7 Lifetime

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Approach G7 Lifetime stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Approach G7 Lifetime najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS navigace outdoor.