Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Turistické GPS navigace > GPS navigace outdoor >

Garmin Approach S5 Lifetime

Garmin Approach S5 Lifetime

Cena produktu Garmin Approach S5 Lifetime není známa.

 

Popis produktu Garmin Approach S5 Lifetime: Golfové GPS hodinky s mapovým displejem, notifikacemi a databází víc než 38.000 golfových hřišť v paměti. * Barevný dotykový displej * Vysocecitlivý GPS * 38 000 hřišť s bezplatnou aktuali... > více informací


Garmin Approach S5 Lifetime - popis

nahoru

Golfové GPS hodinky s mapovým displejem, notifikacemi a databází víc než 38.000 golfových hřišť v paměti.

* Barevný dotykový displej
* Vysocecitlivý GPS
* 38 000 hřišť s bezplatnou aktualizací
* Skóre karta pro 1 hráče
* Odolnost proti vodě
* Výdrž až 10 hodin s GPS
* Bluetooth (smart funkce)
* váha 47 gramů

Golfové hodinky Garmin Approach S5 patří mezi nejlehčí golfové GPS hodinky, které byly dosud představeny. Jsou výjimečně tenké,a nabízí barevný dotykový displej s možností zobrazení podrobné mapy golfového hřiště. Ve své paměti mají hodinky Approach S5 nahráno více než 38.000 světových golfových hřišť, včetně více než 100 českých. Předehraná databáze obsahuje více než 95% všech světových golfových hřišť a samotná databáze je aktualizována několikrát ročně. Majitelé golfových hodinek Garmin Approach mají přístup k aktualizacím golfové databáze hřišť zcela zdarma, po celou dobu životnosti golfových hodinek.

Displej

Použitý barevný, dotykový displej o průměru 2,54 cm je přizpůsoben pro ovládání jak holým prstem, tak i v rukavicích. Na displeji je možné zobrazit objekty a důležitá místa na ferveji, včetně vzdáleností k nim. Mezi taková místa patří bunkry, vodní překážky, green, Dogleg, Layout a další. Při zobrazení detailu greenu je možné na dotykovém displeji posunout pozici vlajky do přesné pozice na greenu, kde se v daný den nachází. Zobrazené vzdálenosti k začátku/konci greenu a jamce pak budou respektovat tuto zvolenou pozici. Celé hodinky jsou samozřejmě odolné vůči silnému dešti nebo dokonce potopení do vody.

Počítání hry, měření vzdáleností

Hodinky Approach S5 umožňují počítání hry na rány nebo na Stableford. Současně podporují počítání hry na základě handicapu. Jednoduchým způsobem dokážou měřit délku rány a dokonce vyhodnotit i průměrné délky dosahované jednotlivými holemi. Hodinky současně poskytují informaci o vzdálenosti, kterou hráč na hřišti ušel v průběhu hry.

Notifikace

Hodinky Garmin Approach S5 mají k dispozici řadu dalších vylepšení, mezi které patří delší výdrž baterií (až 10 hodin provozu s GPS nebo až 20 týdnů v režimu hodinek). Pro hráče, kteří ani na golfovém hřišti nejsou v klidu bez kontaktu s pracovními povinnostmi, nabízí Approach S5 funkce Smartphone notifikací. Kompatibilní chytré telefony je možné ponechat v klidu, potichu v bagu a všechna příchozí/ztracená volání, včetně SMS zpráv se zobrazí na displeji hodinek. Hodinky v rámci synchronizace s mobilním telefonem převezmou databázi kontaktů, takže příchozí hovor zobrazí včetně jména volajícího.

Golfový deník

Současně s novou generací golfových hodinek představuje značka Garmin inovaci v evidenci golfové hry. Hodinky Approach S5 jsou schopné vést skórkarty a vyhodnocovat statistické údaje o hře. Data zaznamenaná hodinkami na hřišti je možné přenést do počítače a uchovat v golfovém deníku, který je nově integrovaný do služby Garmin Connect. Golfový deník poskytne hráči statistické informace o hře na jednotlivých hřištích, včetně výsledků jednotlivých jamek. Můžete se tak dozvědět, která jamka je na daném hřišti problematická nebo naopak, která je pro vás dlouhodobě jednodušší. Golfový deník poskytuje dlouhodobé, celkové informace o průměrném zasahování fervejí, greeny v regulaci, putty na jamku. Stejné informace se ale můžete dozvědět i pro konkrétní hřiště a dokonce i pro konkrétní jamky. V deníku máte přehled o celkovém počtu her na konkrétních hřištích, rozptylu výkonnosti nebo například přístup do historie zaznamenaných skórkaret. Vše v přehledné a jednoduché formě.

Výrobce Garmin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Approach S5 Lifetime užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější GPS mapy.

Nejlevnější Garmin Approach S5 Lifetime akční ceny - Levné Garmin Approach S5 Lifetime

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Approach S5 Lifetime stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Approach S5 Lifetime najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS navigace outdoor.