Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Turistické GPS navigace > GPS navigace outdoor >

Garmin Dakota 10 Cyklo

Garmin Dakota 10 Cyklo

Cena produktu Garmin Dakota 10 Cyklo není známa.

 

Popis produktu Garmin Dakota 10 Cyklo: Malý, odolný navigační přístroj s dotykovým displejem, stojánkem na kolo a cyklistickou mapou ČR 1:25 000 v ceně. Dakota 10 Cyklo je outdoorová navigace, která v sobě kombinuje jednoduchost ovládá... > více informací


Garmin Dakota 10 Cyklo - popis

nahoru

Malý, odolný navigační přístroj s dotykovým displejem, stojánkem na kolo a cyklistickou mapou ČR 1:25 000 v ceně. Dakota 10 Cyklo je outdoorová navigace, která v sobě kombinuje jednoduchost ovládání prostřednictvím dotykového displeje s robustní konstrukcí přístroje, který se bez problému vejde do dlaně ruky. Přístroj dále obsahuje předehranou základní mapu světa, s vystínovanými vrstevnicemi. Další mapy lze přidat do vnitřní paměti přístroje, vnitřní paměť 850MB, vysoce citlivý GPS přijímač, prohlížeč obrázků a další funkce. Garmin Dakota 10 Cyklo Vám zobrazí cestu na dotykovém 2,6" displeji, dobře čitelném i na přímém slunci. Velice jednoduché ovládání Vám umožňuje strávit více času aktivitami v přírodě a méně času hledáním informací a zdlouhavým nastavováním. Dakota je odolná proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Díky vysoce citlivému GPS přijímači a zpřesňujícímu systému WAAS Dakota 10 Cyklo určí Vaši polohu rychle a přesně, a to i v prostředí s nižší viditelností na nebe. V hustém lese, v údolí, mezi vysokými budovami - Dakota 10 je připravena Vám pomoci i zde a najít Vám cestu, kterou zrovna nejvíce potřebujete. Garmin Dakota 10 Cyklo podporuje Geocaching.com - GPX soubory pro stahování geocaching přímo do Vašeho přístroje. Tímto Vám odpadá ruční zadávání souřadnic nebo jejich tisk. Jednoduše a rychle si můžete stáhnout až 2000 souborů GPX (geocache) do Vašeho přístroje i s informacemi o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy a můžete začít hledat poklady. Dalšími funkcemi Dakoty jsou např. stopky, kalkulačka, informace o Slunci a Měsíci, budík, kalendář. Nabízí široké možnosti práce s trasou. Turistické mapy Cyklo Czech V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Cyklo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Cyklo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR i po cyklotrasách včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení. Přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi (AA) a vydrží na ně běžet až 20 hodin provozu. V přístroji je možné používat jakékoliv typy tužkových baterií (dobíjecí i nedobíjecí). Tužkové baterie nejsou součástí balení.

Výrobce Garmin
Typ
Informace o parametru Typ
Navigace
Doba výdrže
Informace o parametru Doba výdrže
20 h
Napájení
Informace o parametru Napájení
AA
Displej
Informace o parametru Displej
Barevný

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Garmin Dakota 10 Cyklo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější GPS mapy.

Nejlevnější Garmin Dakota 10 Cyklo akční ceny - Levné Garmin Dakota 10 Cyklo

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Garmin Dakota 10 Cyklo stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Garmin Dakota 10 Cyklo najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii GPS navigace outdoor.